button2 est

button1 est

- Headesse kätesse -

Meie kassituba saab tegutseda enamjaolt tänu teile, kalli loomasõbrad. Igakuiselt kuulub kassitoa ülalpidamiseks ligikaudu 700 eurot. See raha läheb kassitoidu ja -liiva, koristusvahendite jms ostuks, renditasu, kommunaalmaksete ja meditsiiniliste protseduuride kinnimaksmiseks.

Kõik meie juurde satuvad kassis saavad koheselt parasiiditõrje, vaktsiini, neile pannakse kiip ja steriliseeritakse/kastreeritakse (vastavas vanuses).

Paljud tänavalt meie juurde sattunud kassipojad vajavad pikaajalist viirusvastast ravi, täiskasvanud loomad tervisriketega – kalleid meditsiinilisi protseduure ja operatsioone.

Ülalnimetatud kulusid saame katta ainult tänu teie annetustele. Meie jaoks ei ole olemas suuri ja väikeseid summasid, tähtis on iga väiksemgi panus ning isegi 2-eurone annetus võib mängida olulist rolli, kui jääb puudu vahenditest, te maksta kinni haige kassi operatsioon, osta ravimit või ravitoitu. Annetatud raha kasutame samuti nurrumootorite tänavalt päästmiseks, nende sotsialiseerimiseks ja ravimiseks. Saate aidata meid, tehes ühekordse ülekande või vormistades püsimaksekorraldust.

KASSITOAS LÄHEB ALATI VAJA:
Konserve. Mõningatele loomadele on vaja spetsialiseeritud loomatoitu.
Villaseid ja poolvillaseid pleede ja tekke (kasutatakse lamamisalusteks). Samuti rätikuid, linasid, tekkikotte ja padjapüüre.
Magamispesasid, -patju ja –aluseid, kassimaju, kraapimisposte ja mänguasju.

MILLEGA SAATE AIDATA:
Hoiukodu pakkumine. Meile jääb sageli puudu hoiukodudest, eriti kui need on tasuta. Kas saate meid aidata? Selleks tuleb valida seda kassi, kellele tahaksite ajutist kodu pakkuda, meie korraldame transpordi, vajadusel ostame toitu ja kassiliiva. Palume teil olla vastutustundlik ja reaalselt hinnata oma võimeid!
Transport. Päris sageli tekib vajadus transportida kass kassitoast hoiukodusse, loomaarsti juurde ja tagasi.
Fotode tegemine. Jäädvustage meie karvapalle, kes ootavad pikisilmi oma inimest. Sest üks foto võib öelda rohkem kui tuhat sõna.
Vabatahtlik. Inimene, kes käib kassitoas kasse eest hoolitsemas, koristamas jms.

MTÜ Narva Kasside SOS tänab kõiki, kes ostab meile rahalist ja muud abi!