button2 est

button1 est

- Headesse kätesse -

Kui otsustasite võtta kass varjupaigast, siis peate arvestama rea tähtsate mõjuritega. Kuna täiskasvanud kass on üldjuhul väljakujunenud iseloomuga, siis võib juhtuda nii, et tema igapäevasedi harjumusi ei ole enam võimalik muuta. Samas on nendel selged kodus elamise põhireeglid ja üldjuhul on nad rahulikuma ja tasakaalukama iseloomuga.

Reeglina on varjupaiga vabatahtlikel olemas informatsioon kassi eelneva elu kohta, mis aitab valida endale lemmiku, mis sobiks kõige paremini teie iseloomu ja teie kodus väljakujunenud korraga. Näiteks kas kas saab hästi läbi laste ja teiste koduloomadega või vajab erilist hoolt seoses mingi tervisehäirega.

Eesti arvukates varjupaikades on väga palju loomi, kes vajavad kodu, kus neid hakatakse armastama ja hellitama. Seega saate kerge vaevaha leida  see lemmik, mis sobib just teile.

Kui teile jäi silma üks meie hoolealustest ja te soovite pakkuda talle kodu, siis palume vastata mõningatele küsimustele, mis on toodud iga kassi kirjelduse all (tuleb klikata Soovite seda looma?).

Meie eesmärk on tagada igale meie varjupaigast lahkunud karvapallile kindel ja turvaline kodu. Selleks sõlmime iga tulevase loomaomanikuga loovutuslepingu.

Samuti palume iga looma eest loovutustasu, mis kulub vaid väikese osa kasside ravi ja ülalpidamisega seotud kulude kateks. Loovutustasu sisaldab järgmisi protseduure: parasiiditõrjet, lemmikloomapassi, kiipi ja andmete sisestamist registrisse, samuti vaktsibeerimist ja steriliseerimist/kastreerimist.

Loovutustasu suurus on 40 eurot ühe kassi eest.

Varjupaigast kassi võtmine on heategu - niiviisi annate loomale võimaluse pikale ja õnnelikule elale hubases kodus, võimaluse, mida väärib iga elusolend!